Data dodania

11.06.2024
NOWA EDYCJA KURSÓW EUNICE

EUNICE otwiera nową ofertę multidyscyplinarnych kursów na rok akademicki 2024/2025 skierowanych do studentów wszystkich uniwersytetów zrzeszonych w ramach sojuszu.

Ta zupełnie świeża oferta kursów daje studentom EUNICE możliwość skorzystania z wiedzy 10 europejskich uniwersytetów i spersonalizowania swojej ścieżki edukacyjnej.

Kursy oferowane są w języku angielskim, a niektóre także w językach narodowych konsorcjum oraz w różnych formatach nauczania: online na żywo lub w formie samodzielnej nauki.

Oferujemy również kursy językowe - języków najczęściej używanych w EUNICE (takich jak język hiszpański, polski dla obcokrajowców czy język francuski). Oprócz punktów ECTS, kursy EUNICE są bramą dla studentów do bezpłatnego dostosowywania swojej edukacji.

W katalogu kursów Uniwersytetu Europejskiego EUNICE znaleźć można ponad 70 kursów z bardzo różnorodną tematyką, począwszy od zrównoważonego rozwoju, umiejętności miękkich, kompetencji globalnych, poprzez historię i nauki społeczne,  IT i inteligentne miasta, energię, transport i środowisko, na ochronie zdrowia i językach kończąc.

Dydaktycy z Politechniki Poznańskiej zaoferowali dla studentów EUNICE w tej edycji 10 różnych kursów, między innymi kurs Plastic Processing, Cybersecurity, Design Thinking in Creating a business concept czy Interpersonal Communication, a także 3 kursy językowe.

WAŻNE: Przed zgłoszeniem się na kurs upewnij się, że format nauczania, wymagania wstępne i harmonogram odpowiadają Tobie, zapoznając się z przewodnikiem (tzw. „Study Guide”) dostępnym dla każdego kursu. Należy również pamiętać, że większość kursów ma ograniczoną liczbę miejsc, a kryteria wyboru mogą się różnić w zależności od kursu.

Kursy prowadzone są na platformie Moodle, do której łatwo można uzyskać dostęp logując się swoimi danymi uniwersyteckimi (mail + hasło do skrzynki mailowej).

Pełna oferta kursów znajduje się na stronie: https://eunice-university.eu/courses/

Kursy EUNICE są bezpłatne i otwarte dla wszystkich studentów ze wszystkich uczelni partnerskich EUNICE.

Nie przegap okazji, aby poszerzyć swoją wiedzę lub zdobyć nowe umiejętności!

Zapisy trwają tylko do 1 lipca 2024!!!

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z Działem ds. Uniwersytetu Europejskiego: due@put.poznan.pl .

EUNICE European University

 

PL