Zdjęcie

Spotkanie projektowe EUNICE z udziałem Rektorów uczelni partnerskich w ramach przygotowań Sojuszu do drugiej fazy projektu.

Plakat

Wraz z rozpoczęciem nowego roku akademickiego 2023/2024 zachęcamy do skorzystania z oferty edukacyjnej w ramach Uniwersytetu Europejskiego EUNICE.

Zdjęcie

Europejski Uniwersytet EUNICE, którego liderem jest Politechnika Poznańska, znalazł się wśród zwycięskich Sojuszy zatwierdzonych oficjalnie przez Komisję Europejską w dniu 3 lipca 2023 roku.

Plakat

Zapraszamy zainteresowanych studentów do wzięcia udziału w szkole letniej programu Cyber F IT pt. „Cyber Security of Learning Environments”.

Zdjęcie

Spotkanie Zarządu EUNICE AISBL, Prorektorów EUNICE ds. badań i zespołu EUNICE IT na Politechnice Poznańskiej

Zdjęcie

Pierwsza edycja konkursu EUNICE Start Cup, zainicjowana na Politechnice Poznańskiej 18 stycznia 2023 roku podczas Start Cup Day, dobiegła końca!

Plakat

Zgłoś swoje zdjęcie na wystawę fotograficzną „Badanie niewidzialnego”. Zgłoszenia przyjmowane są do 1.07.2023 r.

Plakat

Przedstawiciele Politechniki Poznańskiej wzięli udział w wydarzeniu promującym propozycji przyszłościowych rozwiązań dla Uniwersytetów Europejskich, zorganizowanym na Uniwersytecie w Maastricht.

Zdjęcie

Druga edycja szkoły letniej International Forensics Summer School odbędzie się już 16-22 lipca 2023

Introduction to Global Studies

Zapraszamy na organizowany przez Uniwersytet w Kantabrii (University of Cantabria) Blended Intensive Programme (BIP) w ramach programu Erasmus+,…

Zdjęcie

Podsumowanie spotkania dotyczącego współpracy naukowej pt.  „Cybersecurity for and with EUNICE”.

Plakat

Zgłoś swój pomysł na start-up! Uzyskaj wsparcie w opracowaniu biznesplanu! Wygraj nagrodę pieniężną i wyjazd na finał do Katanii!