Data dodania

05.06.2024
IT FOR SMART AND SUSTAINABLE MOBILITY

Trwa nabór na studia magisterskie na kierunku Technologie Informacyjne na rzecz Inteligentnej i Zrównoważonej Mobilności (IT4SSM), które są pierwszym wspólnym programem uruchomionym w ramach Uniwersytetu Europejskiego EUNICE.

Rekrutacja na studia magisterskie w zakresie Technologii Informatycznych na rzecz Inteligentnej i Zrównoważonej Mobilności (IT4SSM) jest otwarta dla studentów z UE do 5 lipca 2024 r.

Studia magisterskie są wynikiem dwuletniej współpracy czterech instytucji partnerskich EUNICE, które będą go realizować: Université Polytechnique Hauts-de-France (Francja), University of Cantabria (Hiszpania), Poznan University of Technology (Polska) oraz University of Vaasa (Finlandia).

Zrównoważony rozwój u podstaw

Kierunek ten to unikalne połączenie europejskich kursów z zakresu technologii informatycznych ukierunkowanych na zagadnienie inteligentnych miast. W programie szczególny nacisk położony jest na zrównoważony rozwój projektowanych rozwiązań tak, aby wyposażyć studentów w narzędzia do tworzenia elastycznych, przyjaznych dla środowiska systemów mobilności. Uczestnicy zagłębią się w tematy takie jak Internet of Things (IoT), zarządzanie danymi i bezpieczne sieci komunikacyjne.

Kwestie organizacyjne:
- kształcenie na odległość: tryb hybrydowy
- lokalizacja zajęć stacjonarnych: Santander (Hiszpania) – University of Cantabria, kampus de Las Llamas

Studenci, którzy chcą się zapisać, mogą już teraz ubiegać się o ten program magisterski na University of Cantabria w Hiszpanii.

Zapytania prosimy kierować na adres: etsiit@unican.es

Dowiedz się więcej!

 

PL