Data dodania

13.09.2023
Kursy specjalistyczne i językowe -EUNICE 2023/2024

Wraz z rozpoczęciem nowego roku akademickiego 2023/2024 zachęcamy do skorzystania z oferty edukacyjnej w ramach Uniwersytetu Europejskiego EUNICE. 

W ofercie dla studentów znajdują się kursy specjalistyczne, obejmujące szeroki zakres dziedzin. Wielodyscyplinarne kursy Uniwersytetu Europejskiego EUNICE pozwalają na zdobycie wiedzy z zakresu nowoczesnych technologii informacyjnych, badania postępów w opiece zdrowotnej, zgłębiania historii, a także kluczowych umiejętności miękkich. To okazja do skorzystania z oferty kształcenia aż dziesięciu renomowanych europejskich uniwersytetów, co poszerza możliwości stworzenia spersonalizowanej ścieżki edukacyjnej. To również okazja do interakcji ze studentami z innych instytucji partnerskich.

Kursy są prowadzone bezpłatnie w języku angielskim i odbywają się  w formacie online (synchronicznie lub asynchronicznie). Zajęcia mogą zostać wpisane do suplementu do dyplomu jako dodatkowa aktywność. 

Ponadto,  w ofercie znalazły się także kursy językowe kierowane do wszystkich pracowników i studentów naszych uczelni partnerskich. Poprzez możliwość poznania narodowych języków wszystkich partnerów Uniwersytetu EUNICE, konsorcjum podkreśla wartości, takie jak wielojęzyczność, otwartość i wielokulturowość. W ofercie, podobnie jak w poprzednim roku akademickim znalazło się aż 12 kursów językowych, w tym zajęcia z podstaw języka ojczystego większości z partnerów Uniwersytetu Europejskiego EUNICE (hiszpański, włoski, fiński, szwedzki, niemiecki, polski, francuski) na poziomie podstawowym oraz specjalistyczne kursy języka angielskiego (English for specific purposes, English for academic purposes, English for general communication, Tandem course, English as a medium of Instruction)

Termin składania aplikacji dla większości kursów upływa - 15 września 2023

Więcej szczegółów oraz formularz rejestracyjny można znaleźć na stronie EUNICE
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu pod adresem: eunice.admissions@put.poznan.pl


 

PL